Na zdjęcia ślubne do Wrocławia

fotografia ślubna wrocław, zdjęcia ślubne wrocław

Wrocław jest miastem o długoletniej i bogatej historii, które wydało na świat wiele znanych osób. Jedną z nich był Max Born – słynny matematyk i fizyk, będący laureatem Nagrody Nobla. Jednak Wrocław to nie tylko słynne osobistości – to również miasto z duszą, po którym poruszanie się jest ogromną przyjemnością, gdyż kryje w sobie wiele zagadek i tajemnic, a także mnóstwo urokliwych miejsc, doskonale nadających się do zdjęć ślubnych. Wrocław słynie z urokliwych i pełnych niepowtarzalnego klimatu uliczek,  które stają się idealnym miejscem na plener ślubny, gwarantują bowiem niezapomniane widoki.

doszak_fotograf_opole_do-2013_0018-1[1]

Ze względu na ogromną ilość zabytków i klimatyczny Rynek miasto jest doskonałą lokalizacją do zdjęć ślubnych. Wrocław to miasto z wyjątkową historią, której szlakiem można podążyć, aby odkryć i doświadczyć na sobie ducha miasta.

 Podążając szlakami wytyczonymi stulecia temu można natknąć się na miejsca idealnie wpasowujące się w klimat sesji ślubnych. Wrocław słynie z uroczych krasnali, które znakomicie nadają się jako towarzysze do zdjęć ślubnych z przymrużeniem oka. We Wrocławiu rozsiana jest ponad setka tych psotnych maluchów, które z pewnością mogą stać się doskonałą atrakcją i elementem sesji ślubnej utrzymanej w lekkim klimacie.

Na szczególną uwagę podczas zdjęć ślubnych we Wrocławiu zasługują miejsca z długą tradycją i historią. Do jednych z niepowtarzalnych i cieszących się wyjątkowym klimatem należy z pewnością Ostrów Tumski. Jest to bezapelacyjnie najstarsza część Wrocławia oraz miejsce, w którym zatrzymał się czas. Do dziś każda z obecnych tam latarni zapalana jest przez Latarnika, jak miało to miejsce przed wieloma laty.

Miasto to nazywane jest Wenecją Północy, co czyni Wrocław wyjątkowym miejscem na sesję plenerową. To tutaj odnajdziemy sto dwadzieścia mostów przecinających miasto niczym wstęgi, które czynią Wrocław wyjątkowo pięknym miastem, idealnym do zdjęć ślubnych. Na szczególną uwagę zasługuje ogromna ilość wspaniale utrzymanych parków, wybuchających na wiosnę żywą zielenią, w których nie brakuje romantycznych zakątków odpowiednich do zdjęć ślubnych. Wrocław słynie również z dziesiątków imponujących zabytków o długoletniej historii. Znakiem rozpoznawczym miasta jest również ogromna ilość pięknych gotyckich kościołów, które zapierają dech w piersiach i przywołują pamięć kilku wieków wstecz.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s